Obsah

Přihlášení na konferenci

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Proč je pro vás hygiena pitné vody důležitá

Čistá pitná voda se pro nás stala samozřejmostí. Zda je voda čistá, nelze poznat pouhým okem. Vedle chemických znečištění představují neviditelné ohrožení pro vaše zdraví legionelly. Legionelly jsou bakterie, které mohou vyvolat různé nemoci. Zabraňte tomu - zvolte optimální instalaci pitné vody!

Jak vznikají legionelly?
V určitém rozsahu teplot se patogeny a bakterie množí mimořádně rychle. Vedení pitné vody v budovách zde tvoří ideální živnou půdu pro legionelly. Dlouhé doby klidu a následné ohřátí vody ve vedení podporují růst bakterií. Výměnou vody a izolací se lze vyhnout teplotám, při kterých patogeny nacházejí optimální podmínky. Pak už nic nestojí v cestě bezvadné pitné vodě pro vás.

My máme řešení!
Nejefektivnější řešení, jak vodu udržet optimálně v pohybu, jsou instalace pitné vody pomocí kruhových vedení z umělé hmoty, u kterých tvoří vodovodní vedení oběh. V bezpečí jste s montážními prvky, které průtok co nejméně brzdí. REHAU nabízí kompletní sortiment takových montážních prvků jak pro novostavby, tak pro renovované objekty.